Matmazel Zey Zey

Misyon ve Vizyon

 

Misyonumuz

Kaliteli bilgiye ulaşmanın herkesin hakkı olduğunu düşünerek,  matmazelzeyzey.com ekibi olarak temel misyonumuz, siz değerli kullanıcılarımıza kaliteli bilgi vermektir.

Misyonumuzu detaylı olarak anlatmak gerekirse; Moda, Modeller, Kombin önerileri, Sağlık, Diyet, Genel Kültür, Kişisel Gelişim ve birçok kategoride, sizlere uzman yazarlar tarafından oluşturulan kaliteli bilgi ve içerikleri sunmaktır.

Bu bilgileri sunarken kişisel kazançların ve çıkarların ikinci planda olduğunu ve temel misyonumuzun sizleri bilgilendirmek olduğunun altını çizmek isteriz.

Vizyonumuz

Yukarıda bahsettiğimiz ve bahsetmediğimiz tüm kategorilerde, en iyi hizmeti vererek bu alanda ki en iyi web sitesi olmak için sürekli olarak araştırmalar yapmakta ve disiplinli bir şekilde çalışmaktayız. Hedefimiz büyük ve zor olsa da gerekli hedefe adım adım ilerlemekteyiz.

matmazelzeyzey.com olarak temel vizyonumuz, minimum reklam ile siz değerli kullanıcılarımızı sıkmadan ve bunaltmadan birçok farklı kategoride başarılı bir şekilde hizmet vermektir. Bu vizyonu gerçekleştirirken temel hedefimiz, sizlere sırf bilgi vermek değil hayatınıza anlam katmaktır.

Bu hizmeti verirken de hizmet verdiğimiz sektörlerde ki rakiplerimize saygılı bir şekilde, kişilik haklarını koruyarak hizmet vermek, amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Sağlık ve Diyet gibi önemli konularda konuyu detaylı şekilde araştırmak ve sizlere yanlış bilgi vermemek için elimizden geleni yapmaktayız.