Matmazel Zey Zey

Koç Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

27.03.2022
131
Koç Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Oldukça enerjik ve hareketli yapıları olan Koç burçları çok pratik, yaratıcı ve üretkendirler. Bağımsızlıklarına düşkün, sabırsız ve kıskanç yapıları dolayısıyla çoğu zaman güç durumlara düşebilirler.

Koç burcunun diğer burçlarla uyumunu merak edenler gelsin.

Koç burcu burçlar kuşağının birinci takımyıldızıdır. Bu burca mensup olan kişilerin inanılmaz bir enerjisi vardır.

Dışa dönük, mücadeleci ve idealisttirler. Ben merkezci bir yapıya sahip Koçlar övgüleri üstünde toplamak için var gücüyle uğraşırlar.

Koç Burcunun Uyum Özellikleri

Bir Koç için ideal eş adayı Terazilerdir. Balık, Başak ve Oğlaklar’la pek geçinemezler.

Bu yüzden bu burçlardan uzak durmalıdırlar.

Koç Burcu-Koç Burcu Uyumu

Koç burcunun karakteristik özellikleri açısından uyumsuz görünse de bu birliktelik aslında şaşırtıcı durumlar ortaya çıkabilir. Yoğun duyguların, kıskançlığın ve yönetme arzusunun ortaya çıkaracağı üstünlük savaşı olsa da bu durumun üstesinden gelinirse harika bir birliktelik ortaya çıkabilir.

Koç Burcu-Boğa Burcu Uyumu

Oldukça sakin bir yapıya sahip olan Boğalarla Koç’un enerjik ve ateşli yapılı ilişkisi güç görünse de bir şans verilebilir. Partnerinin kıymetini bilen Boğalarla denemeye değer.

Koç Burcu-İkizler Burcu Uyumu

Bu ilişkiye başlamadan karşılaşılacak riskler göz önüne alınmalıdır. gayet sıradışı bir ilişki olacağı kesin. Zira neşeli ve enerjik iki kişinin sabırlı ve anlayışlı olması gerekmektedir. Bu ilişkinin en büyük dezavantajı çabuk pes edilmesidir.

Koç Burcu-Yengeç Burcu Uyumu

 Bu iki burcun anlaşması çok zordur. Çünkü hassas, kırılgan ve alıngan yapıya sahip olan Yengeçler bu ilişkide çok yıpranacaktır.

Koç Burcu-Aslan Burcu Uyumu

Birbirlerine benzeyen bu ikilinin birbirini tamamlayacağı ve gayet uyumlu bir ilişki kuracakları bellidir. Karşılaşılan zorlukların karşılıklı anlayışla çözüleceği bu ilişkide dikkat edilmesi gereken Aslan’ın gururudur.

Koç Burcu-Başak Burcu Uyumu

Birbirine tamamen zıt olan bu iki burcun anlaşması neredeyse imkansız. Adeta geceyle gündüz kadar farklı olan bu ikilinin dost kalması her iki taraf için de en doğrusudur.

Koç Burcu-Terazi Burcu Uyumu

Koç burçları için adeta biçilmiş kaftandır Terazi burçları. Her ne kadar zıt karakterler olsalar da zıt kutupların birbirini çektiği gerçeği göz önüne alınmalıdır. harika bir ilişkinin kapılarını aralamak için Koç ve Teraziler ellerine geçen bütün fırsatları değerlendirmeliler.

Koç Burcu-Akrep Burcu Uyumu

Bu ilişkiye bitmeye mahkum desek yanlış söylemiş olmayız. İki tarafı da bir hayli zorlayacak cinsten bir ilişki olacaktır. Bu çekişmeli süreç tutkuyu körüklese de uzun soluklu olmayacaktır.

Koç Burcu -Yay Burcu Uyumu

Ateş grubunun özelliklerini taşıyan bu iki burç çok iyi çift olacaklardır. Herkesi kıskandıracak bu ilişkiye dört elle sarılın. Tabi bu ikilinin birbirlerine karşı hissettikleri tutkuyu korumaları şart.

Koç Burcu -Yay Oğlak Uyumu

Bu ikilinin hoş hatıraları belki de sadece anılarda kalmalı. Oğlak burcunun karakteristik özellikleri nedeniyle Koçlar bu ilişkiyi yürütmekte zorlanacaklardır.

Koç Burcu -Kova Burcu Uyumu

Bu iki burç benzer özellikler sergiledikleri için kesin bir şekilde konuşmak mümkün değil. Bu ilişkide her iki tarafın da fedakarlıkta bulunması gerekmektedir.

Koç Burcu -Balık Burcu Uyumu

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi Koç burcuyla anlaşamayan burçlardan Balıklar. biraz klişe olacak fakat tamamen ayrı dünyaların insanlarısınız.

Bu ilişki başlamadan bitse daha iyi olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.