Matmazel Zey Zey

Kargo Firmaları İle İlgili Sorular

31.01.2023
52
Kargo Firmaları İle İlgili Sorular

Nakliye, özellikle müşteri siparişlerini yerine getirmesi gereken birçok küçük işletme için kritik öneme sahiptir. Kargo şirketleri, şirketlerin müşterileri tarafından sipariş edilen malları teslim etmesine yardımcı olur. Ülkemizde MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo gibi bazı kargo firmaları, siparişleri zamanında ve uygun fiyatlarla teslim ederek firmaların iyi müşteri ilişkileri sürdürmelerine yardımcı olmaktadır.

 

MNG Kargo Kapıda Ödeme

MNG Kargo en popüler kargo şirketlerinden biridir. MNG, birçok ödeme seçeneği ile müşterilerine çeşitlilik sunmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi şu anda internet üzerinden satış yapan küçük işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sayede müşterilerin büyük bir çoğunluğuna oldukça rahat bir şekilde hizmet verilebilmektedir. MNG Kargo kullanıcı dostu bir firmadır. Kapıda ödeme seçeneği ile sadece belli bir hizmet bedeli ödenerek en güvenilir hizmet alınabilmektedir. Verilen hizmetten memnuniyetin oldukça yüksek olduğu bilinmektedir. Yıllardır Türkiye’nin en popüler kargo firmaları arasında yer almaktadır.

 

PTT Kargo Takip Sistemi

PTT Kargo her geçen gün gelişen bir kargo takip sistemine sahiptir. Artan e-ticaret hacmi ve yük şubelerinin yoğunluğu nedeniyle birçok şirket takip sistemleri ile işi otomatikleştirmiştir. PTT Kargo bu noktada en çok dikkat çeken firmalardan biridir. Kargo takibi için kargo esnasında şubede verilen bir kod bulunmaktadır. Bu kod SMS olarak da gönderilir ve kargo takip kodu olarak bilinir. PTT Kargo resmi internet sitesi üzerinden kargo takip kodu girilerek sisteme giriş yapılabilmektedir. Sistem kargonun nerede olduğunu anında gösterir. Bu sayede müşterilere büyük kolaylık sağlanmaktadır.

 

Aras Kargo Yurtdışına Kargo Gönderimi Yapıyor Mu?

5 kıtada 265 ülkeye gönderi yapabilen Aras Kargo, bu konuda Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer alıyor. Ayrıca kargo seçenekleri de oldukça çeşitlidir. Aras Kargo yurtdışına standart, ekspres, hava, deniz ve karayolu seçenekleri ile teslim sağlamaktadır. Tüm bu hizmetler en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Müşterilerin büyük bir çoğunluğu da bu hizmet ile birçok yurtdışı kargo ihtiyacını karşılayabilmektedir. Diğer firmalara göre çok daha uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır.

Aklınıza gelebilecek herhangi bir kargo firması hakkında detaylı bilgi almak ve kargonuzun nerede olduğunu anında takip etmek için kargo firmalarının cep telefonunuza göndermiş olduğu takip kodları  ile web siteleri üzerinden kolayca sorgu yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.